פילאטיס-פעילות גופנית לזוגות?

פילאטיס-פעילות גופנית לזוגות?

כולנו יודעים שפעילות גופנית טובה עבורנו. אבל, האם אנחנו בטוחים שהיא טובה גם למערכת היחסים שלנו? המדע מראה לנו שכאשר אנו עושים פעילות גופנית גופנו משחרר הורמונים וכימיקלים במוח המגבירים את רמות האנרגיה שלנו, הביטחון העצמי שלנו ואת הליבידו שלנו. אם אתם או בני זוגכם עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע, היתרונות יכללו דימוי עצמי טוב יותר ואמון רב יותר בכל מערכות היחסים בכללן חברים, עבודה, משפחה ונישואים כמובן.

עבודה יחד :
פעילות גופנית עם השותפים שלכם אינה אומרת בהכרח שאתם צריכים לפקוד את חדר הכושר או לגרום סבל האחד לשנייה בשיעור פילאטיס הבא. נסו לחשוב מחוץ לקופסה! תפסו גל יחד בים בקורס גלישת גלים, צאו לטייל, שלבי את שיעור היוגה שלך עם משחק הטניס שלו. זכרו שזה הכיף של ביחד ולא תחרות, המטרה לקרב בינכם, לא מדובר בניצחון או הפסד.

פשרה :
פשרה מושגת על ידי מציאת פעילות גופנית ששניכם נהנים בה. גברים אוהבים ספורט כמו קרב מגע ואימוני כוח, ואילו נשים נוטות לאהוב יותר פילאטיס, יוגה וריצה. מצאו פעילות שתתאים לשניכם ומאפשרת ליהנות ממנה כזוג או מספר פעילויות שונות שאפשר לערבב ביניהן בכל שבוע. הראי לו את אימוני הכוח בשיעור פילאטיס. ואז, אולי הוא יוכל להראות לך איך לקלוע כדורסל, פעילות אירובית מצוינת.

פילאטיס לזוגות – פעילות מדהימה!

תהנו.

אהבת? תן דירוג post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן