פילאטיס מזרן או פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מזרן או פילאטיס מכשירים?

המכשיר בעל מראה ימי-הביניים הנועץ בכם מבט מתוך סטודיו לפילאטיס, נקרא רפורמר, ולא זה לא מכשיר עינויים. הקפיצים, הגלגלות ורצועות החבלים נועדו לספק תנגודת, לבנות חוזק וגמישות ולעזור ליישר את הגוף שלנו במהלך אימון פילאטיס.
פילאטיס מכשירים יכול לספק אימון חזק, פילאטיס מזרן יכול להיות יעיל באותה מידה, להלן היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם:

פילאטיס מזרן

יתרונות: ניידות; פחות יקר ; קשה יותר "לרמות", כי ללא עזרת הקפיצים ורצועות החבלים, עליך להתמקד בשרירי הליבה שלך עוד יותר ; לא בהכרח צריך מדריך ; אנחנו משתמשים בטווחי התנועה של כל הגוף; אין צורך בהפסקות ביניים להתאמת המכשור, מה שאומר שקצב הלב שלך נשאר גבוה ושריפת הקלוריות מתעצמת.

חסרונות: ככל שמתקדמים ברמת האימון, זה עשוי להיות קשה יותר לאתגר את הגוף שלנו (נסו לשלב 1-2 משקולות יד בשגרת פילאטיס המזרן כדי להוסיף התנגדות).

פילאטיס מכשירים

יתרונות: אימון אחד על אחד עם מאמן מקצועי ; מתאים למתחילים שזה הניסיון הראשון שלהם בפילאטיס וצריכים תשומת לב רצינית ומדויקת יותר; משפר את יישור הגוף טוב יותר מאשר בעבודת המזרן ; ניתן להגיע לרמות חדשות של אימון (ולהגדיל את מסת השריר) על ידי הוספת התנגדות עם גלגלות החבלים והקפיצים ; מוסיף גיוון רחב יותר בטווחי תנועות הגוף כדי לעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר בתרגול.

חסרונות : הפסקות תכופות להתאמת המכשור במהלך האימון; יקר –שעת אימון בפילאטיס מכשירים יכולה לעלות בין 55-100 ₪, תלוי באזור המגורים שלך, ואם המורה שלך הוא מוסמך או לא.

תמיד ניתן לשלב בין השניים, ישנן מכוני פילאטיס ומדריכי פילאטיס רבים שמאמינים באיזון נכון ביניהם, כך שמחצית השיעור מתבצע על מזרן ומחציתו על מכשירים.

לרשימת המכונים המלאה

לרשימת המדריכים המלאה

בהצלחה!

אהבת? תן דירוג post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן