סמדר אבשלומוב – הפילאטיס במרכז חייה

סמדר אבשלומוב – הפילאטיס במרכז חייה

סמדר אבשלומוב, נשואה + 4, בעלת הסטודיו הגדול באזור השרון – "פילאטיס במרכז".

הסטודיו נמצא בכפר מלל, על הציר הראשי של הוד השרון ונושק לצומת כפר סבא רעננה דרום. במבנה הגדול והמרווח נמצאים שלושה אולמות המתפרשים על שתי קומות ובהם מכשירי ואביזרי הפילאטיס.

סמדר, מדריכת פילאטיס מוסמכת משנת 2005. בעלת תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. מדריכת פילאטיס מזרן מטעם Power Pilates NY. משתתפת בכנסים וסדנאות בארץ ובחו"ל.

"במהלך השנים עבדתי בתפקידי הדרכה וניהול ברשת סטודיו C וכמנהלת מקצועית של רשת "דרור רז פילאטיס".
היום, אני מעבירה שיעורי מדריכים וסדנאות העשרה בכנסים בארץ."

סמדר מספרת כי התאהבה בשיטת הפילאטיס סביב גיל ה-40, למעשה כשהייתה בהריונה הרביעי. בעבר היתה רקדנית שנים רבות. אך רק כאשר הגיעה להכרות עם שיטת הפילאטיס הרגישה התאמה מלאה "הרגשתי והגעתי להבנה שזה מה שאני רוצה לעשות".

סמדר החלה את דרכה בשנת 2005 כמדריכת פילאטיס ברשת "דרור רז פילאטיס", עד מהרה שימשה כמנהלת המקצועית של הרשת. לאחר פשיטת הרגל של הרשת התלבטה עם עצמה לגבי פתיחת סטודיו משלה במקום הסניף של דרור בהוד השרון. תחילה חשבה לפתוח סטודיו ביתי. בסופו של דבר הגיעה למסקנה שהכי נכון עבורה לפתוח סטודיו משלה. המדריכות, עליהן היתה אחראית מקצועית ברשת, תמכו בה בהחלטה והתגייסו לצידה.

רבים מלקוחות הסטודיו הביעו את תמיכתם בכך שחזרו להתאמן אצלה. מדובר בלויאליות חריגה ומדהימה!

היום, קצת יותר משנה לאחר פתיחת הסטודיו, כאשר הפילאטיס במרכז חייה, סמדר מקימה בית ספר למדריכי פילאטיס. פתיחתו תתקיים ב 21/3/2014.  סטודיו "פילאטיס במרכז"  מזמין אתכם להצטרף אליו כמתאמנים או כתלמידי בית ספרו.

הסטודיו פעיל בימים א-ה 7-22 , ימי ו 8-12 , ימי שבת 8-11.

בברכה, סמדר אבשלומוב.

 

אהבת? תן דירוג post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן