נואליה גולדברג-השתתפות במחקר חדשני בתחום הפילאטיס

נואליה גולדברג-השתתפות במחקר חדשני בתחום הפילאטיס

ביוגרפיה נואליה גולדברג

פיזיותרפיסטית בוגרת תואר ראשון לפיזיותרפיה ובשלהי לימודי התואר השני באוניברסיטת תל אביב . מדריכת פילאטיס רצפה ומכשירים בעלת הסמכה בינלאומית מטעם הPMAובוגרת מסלול פילאטיס שיקומי R1-R6  מטעם Polestar Pilates Miamiומטעם "דרור רז פילאטיס"  בוגרת המרכז הבינלאומי למחול עכשוויCNDC  בצרפת ורקדנית מקצועית .                                                                       בעלת סטודיוקליניקה לפיזיותרפיה ופילאטיס שיקומי המתמחה בטיפולים אורתופדיים ופציעות מחול. רכזת קורס מדריכי פילאטיס בבית הספר לפילאטיס של "הג'ימנסיה" .                                          .

מזה שנתיים עוסקת במחקר הבודק את השפעת התרגול בפילאטיס על נשים עם כאבי גב תחתון ועל נשים בריאות. למחקר הגעתי מתוך האמונה העמוקה בהשפעת הפילאטיס בטיפול בכאבי גב כרוניים . אני בודקת באולטרסאונד את עובי שרירי הבטן העמוקים ואת השינויים החלים בהם לאחר 10 שיעורים בנשים שרק התחילו לתרגל פילאטיס ,באם הן בריאות או סובלות מכאבי גב תחתון כרוניים.

למה זה חשוב:

על אף שאנחנו רואים תוצאות מדהימות בשטח , חיים של אנשים משתנים תחת הידיים שלנו, בכדי שהפילאטיס ייחשב דרך טיפול מוכחת ויעילה נדרשים מחקרים רבים אשר יבואו וישימו עובדות מדעיות על השולחן ויצהירו קבל עם ועדה שהפילאטיס עובד!!!

מי יכולה להשתתף במחקר:

כל אישה שמתחילה לתרגל פילאטיס רצפה + מכשירים,

 בין גיל 25-60,

שלא עברה ניתוח קיסרי,

בריאה בד"כ  או סובלת מכאבי גב תחתון כרוניים

למה אני צריכה אתכם:

אתם, המדריכים, בעלי הסטודיו ,הנשים שבשטח, יודעים על הרגע בו נכנסת לקוחה חדשה, אתם יכולים להיות שגרירים של המחקר בכל מקום ומקום ולהביא נבדקות נוספות למחקר שיוכיח כי העבודה שלנו אינה סובייקטיבית, אינה נתונה לפרשנות, אלא היא עובדה בשטח.

מה כוללת ההשתתפות במחקר:

חצי שעה של בדיקה בשכיבה ובעמידה בשבועיים הראשונים לתרגול ובדיקה חוזרת אחרי 10 שיעורי פילאטיס נוספים. הבדיקה יכולה להתבצע בבית הלקוחה או בסטודיו בו היא מתאמנת

לכל לקוחה שתיקח חלק במחקר ימומן שיעור במתנה בסטודיו שבו היא מתאמנת.

 

לפרטים נוספים ניתן להתקשר אליי ישירות 052-2634597.

בברכה, נואליה.

אהבת? תן דירוג post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן