סטודיו לפילאטיס
/
פילאטיס במרכז

סטודיו Fly – בית ייחודי לפילאטיס, גארודה ותנועה במרכז תל אביב 0 0 Votes

סטודיו Fly נמצא במרכז תל אביב (סמוך לדיזינגוף סנטר והבימה), בחלל רחב ומאובזר, נעים ואינטימי. בסטודיו מתקיימים מגוון רחב של שיעורי סטודיו בו כל אחד ואחת יוכל למצוא את עצמו – מרחב מקצועי בו כל אדם המעוניין לתחזק, לשפר ולאתגר את יכולותיו הגופניות והרגשיות, יוכל לעשות זאת בעזרת צוות מדריכים ומטפלים מקצועיים, שנבחרו בקפידה.

הסטודיו הוקם על ידי גל אפרת יסקי ותמיר דקל, מדריכי פילאטיס וגארודה מוסמכים, העובדים יחד מזה שנים.
בסטודיו Fly מתקיימים שיעורים מיוחדים להריון ופריון וביניהם: יוגה נשית לפיריון, יוגה נשית, יוגה לנשים בהריון, פילאטיס לנשים בהריון. כמו כן, בימי שישי מתקיימת סדנת הכנה להריון בהנחיית הדולה ידועת השם, בטי גורן.

בסטודיו Fly גם קליניקה ובה מיטב המטפלים המקצועיים מעבירים טיפולי פיזיותרפיה, דיקור, רפלקסולוגיה, שיאצו ומגוון רחב של עיסויים וייעוץ תזונתי.

שיעורי הסטודיו לנשים – פריון, הריון ולאחר לידה
אנחנו בסטודיו Fly מלווים את המתאמנות שלנו בתקופה המורכבת שלפני ההיריון, בתקופה המרגשת של ההריון ולאחר הלידה, ולשם כך מציעים מגוון שיעורים, טיפולים (כגון: פיזיותרפיה לרצפת אגן, דיקור, פסיכותרפיה) סדנאות ופעילויות מיוחדות (כגון קורס הכנה ללידה).
בין השיעורים: יוגה לפיריון, יוגה נשית, יוגה לנשים בהריון ופילאטיס לנשים בהריון. כל השיעורים מועברים על ידי מיטב המדריכים והמטפלים, בעלי ניסיון רב, מוניטין והמלצות חמות.   הקליניקה

בסטודיו אנו דוגלים בתפיסה שאורח חיים בריא, שמירה על תזונה נכונה ומאוזנת ופעילות גופנית מותאמת ומסודרת, מעניקים מענה כולל ומעצימים את תחושת הסיפוק והשלווה.  השילוב של תרגול ועבודת גוף בליווי צמוד של צוות מטפלים מקצועי הוא לפעמים צורך ולפעמים הכרח ולשם כך פתחנו עם הקמת הסטודיו – קליניקה אינטימית בה ניתן לקבל טיפולי פיזיותרפיה, שיאצו,, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי, עיסוי עמוק, טווינא וייעוץ תזונאי מהמטפלים המקצועיים והאיכותיים ביותר בכל תחום ותחום.

קרא עוד
Wi-fi
אפשרות בבית הלקוח
הדרכה פרטית
חניה
טלוויזיה
למגזר החרדי
מכשירים
מקלחות
מתאים לילדים
קבוצות קטנות
שירות בייביסיטר
0
שירות
0.0%
מחיר
0.0%
שביעות רצון
0.0%
איכות
0.0%