אימוני פילאטיס בשילוב תוספי תזונה לעלייה או ירידה במשקל

אימוני פילאטיס בשילוב תוספי תזונה לעלייה או ירידה במשקל

אורח חיים בריא הוא כזה המשלב בין פעילות גופנית לתזונה נכונה. כמעט כל ספורטאי, בין אם הוא חובבן או מקצועי, מקפיד גם על תזונתו, כדי לספק לגוף שלו את כל הוויטמינים והמינרלים, שלהם הוא זקוק. שילוב בין פעילות גופנית ותוספי תזונה הוא פופולארי מאד בקרב ספורטאים וכן גם בקרב מי שעוסק בספורט גם אם באופן שאיננו תדיר. הדבר נכון גם לגבי פעילות ספורטיבית כמו פילאטיס.

תוספי התזונה של סולגאר, למשל, משלימים את הפעילות עצמה, שמחזקת ומעצבת את הגוף, ומספקים לו את הרכיבים הנדרשים לו במקרים של חסר וגם כתוספת משלימה.

שילוב תוספי תזונה בתפריט היומי

תרגילי הפילאטיס עוזרים לחזק את הגוף, לפתח אותו ולעצב אותו. אך בעיקר מאפשרים לו לבצע פעולות יומיומית ללא כל קושי, בהיותם מתמקדים בשרירים החשובים שלנו ובאזורים רבים בגוף, האחראיים על תנועותינו השונות. ביצוע התרגילים, כחלק מההתנהלות היומיומית הקבועה עוזר למנוע;

·         כאבים מיותרים

·         מקטין את הסיכון לשברים

·         מקטין את הסיכוי לכיווצי שרירים ולתופעות אחרות, האופייניות מאד בקרב אלה שאינם עוסקים בספורט.

תוספי התזונה של סולגאר, כמו ויטמינים (ובעיקר ויטמין B) ומינרלים למיניהם משפרים את תפקודן של מערכות הגוף השונות ומספקים לו את האנרגיה הנדרשת. הן כדי לבצע את הפעילות עצמה והן כדי לשמור על הגוף שיישאר בריא וחזק.

חלבונים לעלייה במשקל

במידה ואתם מעוניניינים לעלות במשקל, חלבונים הוא התשובה של תוספי המזון. חלבונים עוזרים לעלות במשקל בזכות תרומתם למסת השריר, הגדלת המסה והרחבת השריר.

שילוב של תרגילי הפילאטיס אינם גורמים לעלייה במשקל, אך הם תורמים להתרחבותו של הגוף ולפיתוחו. תרגילי פילאטיס רצפה או פילאטיס מכשירים עוזרים בפיתוח הגוף וחיזוקו, והרחבת טווח התנועתיות שלו.

ברזל, מינרליים ואימוני פילאטיס לירידה במשקל

פעילות גופנית כמו פילאטיס תורמת לתהליך ההורדה במשקל, גם כשהיא איננה מלווה בפעילות אירובית ואם עושים זאת בשילוב תספי התזונה המתאימים. הפילאטיס הינה פעילות שמעלה את מסת השריר על חשבון עודפי השומן, ולכן גורמת להצרת ההיקפים ולירידה במשקל.

בנוסף, קצב חילוף החומרים גובר ושריפת הקלוריות היא מהירה יותר. ככל שמקפידים לעסוק בפעילות ככזו לאורך זמן, כך ניתן לשמור על תוצאותיה וגם על משקל הגוף. תרגילים המתמקדים בשרירי הבטן, שאוספים ומחזקים אותם ("חתול"), וגם תרגילים המשפרים את היציבתיות והתנועתיות ("אורי כדורי")  יכולים לעזור.

שימוש בתוספי התזונה של סולגאר לצד הפילאטיס כדי להוריד במשקל יכול לסייע בכך, מכיוון שעוסקים בפעילות גופנית, חשוב לספק לגוף את האנרגיה שלה הוא זקוק ולאפשר לו לבצע את הפעילות ללא קושי. תוספי תזונה לשילוב עם הפילאטיס לירידה במשקל:

·         ברזל ומינרליים

·         תוסף הכרום – הכרום מגביר את קצב שריפת השומנים בגוף ובמקביל גם שומר על ערכים מאוזנים של סוכר.

אהבת? תן דירוג post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן